Név: Sam Noel Kor: 19

Család: apa, Tim Noel; anya, Tina Noel; nővér, Cate Noel

Beléli: Shelburne

Elsődleges sport: kerékpározás

A Champlain Valley Union Gimnázium nemrégiben végzett fokozata, Sam Noel képviselte az Egyesült Államokat a Luxembourgi Cyclocross világbajnokságon, 2017-ben, valamint 2018-ban Hollandiában. A Burlington-alapú 1K2GO csapat osztályozási versenyzője, és tagja tagja, és tagja tagja. a Cannondale P/B Cyclocross World Junior előrehaladási csapatának.

VS: Mikor kezdtél versenyezni?

SN: A Cyclocross -szal kezdtem 2010 -ben a Catamount Háztartási Központ szerda esti versenyén. Apám odavitt engem, és én is szórakoztató versenyeket készítettem a hegyikerékpáron. 2013 -ban elkezdtem néhány közúti versenyt, valamint 2016 -ban legitim hegyi kerékpárversenyt adtam hozzá.

VS: Mi a preferált önkontroll a kerékpáron?

SN: Természetesen Cyclocross. Olyan számos oka van annak, hogy tetszik ez az összes változót is. Az időjárási viszonyok egy elem, hogy pontosan hogyan játsszák a versenyt, így a program sáros, havas, jeges vagy poros. Nem csak minden program különbözik egymástól, hanem a magánprogramok módosítása, a verseny előrehaladtával, így mindig a lábujjain kell lennie, és összpontosítania kell. Még egy oka annak, hogy élvezem Palmeiras Mez a versenyhétvégek, valamint a helyszínek társadalmi jellegét. Bármi is van kondenzálva az egyik parkba, és mindenki ragaszkodik, és figyeli a többi versenyt. Ez különbözik a Cyclocross -tól.

VS: Pontosan hogyan választotta ki a 2018 -as amerikai ciklokross csapat számára?

SN: Az edzők megnézik az egész szezonját, és pontosan megnézhetik, hogyan hasonlítják össze a kategóriájában szereplő másokkal. A Nevada -i Reno 2018. évi nemzeti bajnokságán negyedik negyedik helyet szereztem, valamint azt követően kaptam egy e -mailt, amelyben azt mondtam nekem, hogy a 6 junior egyike voltam, aki a hollandiai Valkenburgba ment. Ez izgalmas volt!

VS: Pontosan hogyan volt versenyezni Európában?

SN: Olyan nagyszerű élmény volt. Az előző héten versenyeztünk a Hoogerhide Világkupán, hogy kiszabadítsuk a Gamba Osaka Mez pókhálókat a lábunkból, mert néhány hét telt el az állampolgárok miatt. Majdnem két hétig ott voltunk a világok előtt, ami nagyszerű volt, mivel segített nekem az időjárás, a légkör és a verseny felhasználásában. A világ versenyének napján nagyon esős volt, ami nagyon szórakoztatóvá tette a programot. Hatalmas rajongója vagyok a sárnak. A 80 junior versenyző közül 22 -et fejeztem be, és nagyon elégedett voltam ezzel. Ez volt a legszebb európai faji eredményem eddig, és nagyon erősnek éreztem magam. Ugyanígy elégedett voltam azzal, hogy pontosan hogyan tette a csapat többi részét. Az összes támogatással, amiben volt, valóban simán ment.

VS: Van -e hatalmas különbség az európai verseny és az Egyesült Államok ciklokross és a Cyclocross Chelsea FC Mez között?

SN: Az egyetlen önkontroll, amelyet Európában versenyeztem, a Cyclocross. Részt vettem a Namur Világkupán, a Soudal hagyományos, valamint a Zolder világkupa Cylcocross versenyén a tavaly ősszel, valamint jelentős különbség van. Az ottani versenyzők egész más szinten vannak. A kurzusok nehezebbek, és sárgabbak, mivel télen esik, ám a hatalmas dolog az, hogy olyan sok néző van. Nagyon őrült. Kiváló lenne, ha a Cyclocross végül itt olyan népszerű lesz, mint Európában. Úgy gondolom, hogy ez megtörténik, és továbbra is erőteljesen kell összpontosítania arra, hogy sokkal több fiatal versenyzője legyen az Egyesült Államokban, mivel ez a sport jövője. A két Cyclocross világkupa verseny, amely a középnyugati szezon elején fordul elő, nagy érdeklődést vált ki a sport iránt. Úgy gondolom, hogy sokkal több magas kaliberű esemény van az Egyesült Államokban, hogy felhívja a figyelmet a regionális és talán a National Press -től is, rendkívül hasznos a sport növekedésében.

VS: A 2016 -os Vermont Overland Gravel versenyen 468 versenyző közül 14 -et fejezte be. Örülsz az ilyen típusú lovaglásnak?

SN: Nagyon szeretem a kavicsos versenyt. Egyesíti a közúti versenyeket az összes különféle Pavé szakaszkal, így kapsz technikai lovaglást. Ez érdekesnek tartja. Mindig az egyes Pavé szakaszok szerint szakítom fel a versenyt, hogy elején beállítsam magam a csoport elejére, mivel az, amikor az emberek keményen megütnek.

VS: Beszéljünk egy kicsit a közúti versenyről, valamint a regionális kurzusokról.

SN: Nagyon jól éreztem magam, hogy a regionális színpadi versenyeket csinálom. Három éve, valamint a Killington Stage versenyt, valamint a környezetbarát hegyi színpadi versenyt rendezem. A GMSR valószínűleg az én előnyben részesítettem, és nagyon szeretem a kritériumot a végén. Tavaly volt a legfinomabb felületem minden szakaszban, a GC -vel [általános osztályozás]. Ezen a ponton nem tudtam kitalálni, mi az a közúti specialitásom. Az összes tudományág közül azt hiszem, hogy a legjobban szeretem a közúti versenyt, bár igazán örülök a Burlington Critnek, mert mindenki összejön a napra. Amikor a versenyem befejeződött, lóghatok, és megnézhetem a többieket és pihenni.

VS: Pontosan milyen nehéz anull